Σύστημα κάμερας παδέλ με τεχνητή νοημοσύνη.
Σύστημα κάμερας AI για γήπεδο Padel
,Αυτόματο σύστημα καταγραφής Padel
,Κάμερα Padel για τακτική ανάλυση με AR
Επικεντρωμένο στην εκπαίδευση και τη βελτίωση της απόδοσης, αυτό το σύστημα που λειτουργεί με τεχνητή νοημοσύνη μεταμορφώνει τον τρόπο με τον οποίο οι παίκτες και οι προπονητές αναλύουν το παιχνίδι.
Μέσω αυτόματης παρακολούθησης και οπτικοποίησης AR, παρέχει λεπτομερείς πληροφορίες για την κίνηση του παίκτη, την επιλογή βολής και την τακτική θέση.
Οι προπονητές μπορούν να αναλύσουν τους αγώνες οπτικά, ενώ οι παίκτες λαμβάνουν άμεση ανατροφοδότηση μέσω εργαλείων αναπαραγωγής και ανάλυσης.
Αυτό καθιστά το σύστημα ιδιαίτερα πολύτιμο για ακαδημίες και κέντρα κατάρτισης που επιθυμούν να προσφέρουν μετρήσιμη πρόοδο και υπηρεσίες προπόνησης υψηλής ποιότητας.
Συλλόγους και ακαδημίες πατέλ
Εμπορικές αθλητικές εγκαταστάσεις
Επαγγελματικά τουρνουά
Κέντρα κατάρτισης και κατάρτισης
Χώροι πολλαπλών αθλημάτων
Με ένα έξυπνο σύστημα βίντεο, το γήπεδο padel σας μπορεί να δημιουργήσει έσοδα πέρα από την ωριαία ενοικίαση:
- Πληρωμένες καταγραφές αγώνων
- Συνεδριάσεις ανάλυσης κατάρτισης
- Υπηρεσίες προβολής βίντεο
- Πακέτα προώθησης των μελών
- Υποστηριζόμενες εκδηλώσεις & streaming
Αποτελέσματα:Μεγαλύτερα έσοδα ανά δικαστήριο + Ταχύτερη απόδοση των επενδύσεων
| Ονομασία του προϊόντος | Σύστημα κάμερας παδέλ με τεχνητή νοημοσύνη. |
| Αριθμός μοντέλου | LDK20260410 |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα. |
| Μέγεθος πεδίου | 20m x 10m (προσαρμόσιμα) |
| Επενεργοποιημένο γυαλί | Υψηλής ποιότητας πάχος 12 mm |
| Σιδηρουργικό πλέγμα | Διάμετρος καλωδίου: 4,0 mm, μέγεθος τρύπας 45 mm |
| Συναρμολογητής | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Γύρισμα | Ατσάλι υψηλής ποιότητας |
| Προαιρετικά στοιχεία | Τεχνητό γρασίδι, φώτα, κορυφαία δίχτυα, πόλεις επιτραπέζιου τένις, ρακέτες |
| Προσαρμογή | OEM/ODM διαθέσιμο με πλήρεις επιλογές προσαρμογής |
Σύστημα πολλαπλών καμερών (σταθερές + πανοραμικές γωνίες)
- Παρακολούθηση και αναγνώριση με τεχνητή νοημοσύνη
- Εργαλεία τακτικής επικάλυψης AR
- Σύστημα αποθήκευσης στο cloud
- Πρόσβαση σε κινητά και επιφάνειες εργασίας
- Συμβατό με εσωτερικά και εξωτερικά γήπεδα
- Πανοραμικά γήπεδα padel
- Καλυμμένα γήπεδα padel
- Κύρια γυάλινα γήπεδα
- Αναβάθμιση υφιστάμενων δικαστηρίων