Εμπορικό Πανοραμικό Σύστημα Δικαστηρίου Padel Court Glass Padel Court
Λύσεις επαγγελματικών πανοραμικών Padel Court Padel Court Solutions
Η LDK Sports παρέχει πανοραμικά γήπεδα padel υψηλής ποιότητας σχεδιασμένα για αθλητικούς συλλόγους, θέρετρα, σχολεία, εμπορικά αθλητικά κέντρα και διεθνή έργα padel.
Η πανοραμική σχεδίαση χρησιμοποιεί γυάλινους τοίχους από πλήρη σκληρυμένο γυαλί για να προσφέρει μια ευρύτερη εμπειρία θέασης, καθιστώντας το γήπεδο πιο μοντέρνο, επαγγελματικό και κατάλληλο για τουρνουά και εμπορικές δραστηριότητες.
Το πανοραμικό μας σύστημα γηπέδων padel συνδυάζει δομή από γαλβανισμένο χάλυβα, γυαλί υψηλής αντοχής, επαγγελματικό τεχνητό χλοοτάπητα και φωτισμό LED για να εξασφαλίσει ανθεκτικότητα, ασφάλεια και εξαιρετική απόδοση παιχνιδιού τόσο για εσωτερικές όσο και για εξωτερικές εγκαταστάσεις.
Το γήπεδο μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου, συμπεριλαμβανομένου του χρώματος της δομής, του χρώματος του χλοοτάπητα, του συστήματος φωτισμού, της επωνυμίας και των λύσεων στέγης.
Η πανοραμική γυάλινη δομή χωρίς πλαίσιο παρέχει καλύτερη ορατότητα για παίκτες και θεατές, ενώ παράλληλα βελτιώνει την κορυφαία εμφάνιση του γηπέδου.
Το πλαίσιο από χάλυβα υιοθετεί γαλβανισμένη επεξεργασία εν θερμώ με επίστρωση πούδρας πολυεστέρα για ισχυρή απόδοση κατά της σκουριάς και αντοχής στις καιρικές συνθήκες.
Τα πάνελ σκληρυμένου γυαλιού 12 mm εξασφαλίζουν υψηλή αντοχή στην κρούση και μακροχρόνια αντοχή κατά τη διάρκεια έντονων αγώνων.
Το τεχνητό γρασίδι υψηλής υφής προσφέρει εξαιρετική ανάκαμψη της μπάλας, άνεση παίκτη, αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία και χαμηλό κόστος συντήρησης.
Οι προβολείς LED εξοικονόμησης ενέργειας παρέχουν ομοιόμορφο φωτισμό κατάλληλο για νυχτερινή προπόνηση και εμπορική λειτουργία.
Υποστηρίξτε προσαρμοσμένα χρώματα, λογότυπα, μέγεθος γηπέδου, συστήματα στέγης και ολοκληρωμένες λύσεις έργου.
| Όνομα προϊόντος | Πανοραμικό Padel Court |
| Αριθμός μοντέλου | LDK2026A |
| Πιστοποιήσεις | Διαθέσιμο ανά αίτημα: CE, NSCC, ISO9001, ISO14001, OHSAS |
| Μέγεθος Πεδίου | 20m x 10m τυπικές ή προσαρμόσιμες διαστάσεις |
| Tempered Glass | Υψηλής ποιότητας σκληρυμένο γυαλί, πάχους 12mm |
| Πλέγμα από χάλυβα | Μοτίβο 1*2 mesh, διάμετρος σύρματος 4,0 mm, μέγεθος τρύπας 45 * 45 mm |
| Σύστημα στερέωσης | Αλουμίνιο χύτευσης υψηλής πίεσης για αντοχή, ανθεκτικότητα και αισθητική εμφάνιση |
| Βίδα & Δίχτυ | Βίδες από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής ποιότητας με δίχτυ από χάλυβα με επίστρωση PE |
| Προαιρετικά χαρακτηριστικά | Τεχνητό γρασίδι, συστήματα φωτισμού, κορυφαίο δίχτυ, στύλοι πινγκ πονγκ, ρακέτες πινγκ πονγκ |
| Προσαρμογή | Διατίθενται υπηρεσίες OEM και ODM με πλήρη προσαρμογή των λεπτομερειών και του σχεδιασμού |
Ο εξοπλισμός μας για γήπεδα padel είναι κατάλληλος για επαγγελματικούς αγώνες, προπονητικές εγκαταστάσεις, αθλητικά κέντρα, γυμναστήρια, κοινοτικά κέντρα, συλλόγους, πανεπιστήμια, σχολεία και διάφορες εγκαταστάσεις αναψυχής.

Διαθέτουμε πιστοποιήσεις NSCC, ISO9001, ISO14001, OHSAS, μαζί με πιστοποιητικά μπάσκετ FIBA και BWF μπάντμιντον. Το εργοστάσιό μας είναι ένα από τα δύο στην Κίνα που έχουν περάσει την πιστοποίηση FIBA.
Η συμμετοχή της LDK σε διεθνείς εκθέσεις μας συνδέει με τις παγκόσμιες βιομηχανίες γυμναστικής, αναψυχής και υγείας. Αυτό διασφαλίζει ότι παραμένουμε ενήμεροι με τις εξελίξεις του κλάδου και προωθεί την ανταλλαγή πολύτιμων εμπειριών με προμηθευτές αθλημάτων σε όλο τον κόσμο.