Profesyonel Spor Kulüpleri için Panorama Padel Mahalleri
Spor kulüpleri için profesyonel padel sahası
,Panorama padel sahası garanti ile
,profesyonel kullanım için dayanıklı bir padel sahası
Panorama Padel Mahalleri
Ürün Tanımı
LDK Sports, spor kulüpleri, tatil merkezleri, okullar, ticari spor merkezleri ve uluslararası padel projeleri için tasarlanmış yüksek kaliteli panoramik padel kortları tedarik eder.
Panoramik tasarım, daha geniş bir izleme deneyimi sağlamak için tam sertleştirilmiş cam duvarlar kullanır ve mahkemenin daha modern, profesyonel ve turnuvalar ve ticari operasyonlar için uygun olmasını sağlar.
Panoramik padel sahası sistemimiz galvanizli çelik yapısı, yüksek dayanıklılıklı sertleştirilmiş cam, profesyonel yapay çim ve LED aydınlatma ile dayanıklılık, güvenlik,ve hem iç hem de dış mekan kurulumları için mükemmel çalma performansı.
Sahne, yapı rengi, çim rengi, aydınlatma sistemi, markalama ve çatı çözümleri de dahil olmak üzere proje gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Ürün Özellikleri
1Profesyonel Panoramik Tasarım
Çerçevesiz panoramik cam yapısı, mahkemenin birinci sınıf görünümünü artırırken oyuncuların ve seyircilerin daha iyi görünürlüğünü sağlar.
2Yüksek Güçlü Çelik Yapısı
Çelik çerçeve, güçlü pas ve hava durumlarına dirençli performans için poliester toz kaplama ile sıcak daldırma galvanize işlemini benimser.
3Tempered güvenlik camı
12 mm kalınlaştırılmış cam panelleri yoğun maçlar sırasında yüksek darbe direnci ve uzun süreli dayanıklılığı sağlar.
4Profesyonel yapay çim.
Üst düzeyde yapay çim, mükemmel top geri dönüşü, oyuncu rahatlığı, UV direnci ve düşük bakım maliyetleri sunar.
5. LED Işıklandırma Sistemi
Enerji tasarruflu LED floodlights, gece eğitimi ve ticari operasyon için uygun tekdüze aydınlatma sağlar.
6- Özelliklendirme hizmeti
Özel renkler, logolar, avlu boyutu, çatı sistemleri ve tam proje çözümlerini destekleyin.
| Ürün Adı | Profesyonel Spor Kulüpleri için Panorama Padel Mahalleri |
| Model Numarası | LDK2026K11 |
| Sertifikalar | İsteğe göre mevcuttur: CE, NSCC, ISO9001, ISO14001, OHSAS |
| Alan Boyutu | 20m x 10m standart veya özelleştirilebilir boyutlar |
| Tempered Glass | Yüksek kaliteli sertleştirilmiş cam, 12 mm kalınlığında |
| Çelik örgü | 1*2 ağ örneği, 4,0mm tel çapı, 45*45mm delik boyutu |
| Bağlantı sistemi | Güç, dayanıklılık ve estetik çekiciliği için yüksek basınçlı alüminyum dökme |
| Vuruş ve ağ | PE kaplamalı çelik ağlı yüksek kaliteli paslanmaz çelik vidalar |
| İsteğe bağlı özellikler | Yapay çim, aydınlatma sistemleri, üst ağlar, masa tenisi direkleri, masa tenisi raketleri |
| Kişiselleştirme | Detayların ve tasarımların tam özelleştirilmesi ile OEM ve ODM hizmetleri |
Paddel sahası ekipmanlarımız profesyonel yarışmalar, eğitim tesisleri, spor merkezleri, spor salonları, topluluk merkezleri, kulüpler, üniversiteler, okullar için uygundur.ve çeşitli eğlence tesisleri.
NSCC, ISO9001, ISO14001, OHSAS sertifikaları, FIBA basketbol halkası ve BWF badminton sertifikaları ile birlikte fabrikamız, FIBA sertifikasını geçen Çin'deki sadece iki fabrikadan biridir.
LDK'nin uluslararası fuarlara katılımı bizi küresel fitness, eğlence ve sağlık endüstrileriyle bağlar.Bu, endüstrinin gelişmeleri ile güncel kalmamızı sağlar ve dünya çapındaki spor tedarikçileriyle değerli deneyim alışverişini teşvik eder..