Συστήματα ανασυρόμενων οροφών για το padel court
κινητήρα padel court στέγη
,επικάλυψη γήπεδου με ανασυγκρότημα
,Σύστημα παδίλ για όλα τα καιρικά
Επαγγελματικό σύστημα ανάσυρσης οροφής για παδίλ και αθλητικές εγκαταστάσεις
Το συσσωρευτικό μας σύστημα στέγης είναι ειδικά σχεδιασμένο για γήπεδα padel και εγκαταστάσεις πολλαπλών αθλημάτων, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία σε όλες τις καιρικές συνθήκες και μεγιστοποιώντας τη χρήση του γηπέδου.Η δομή συνδυάζει ένα υψηλής αντοχής χάλυβα πλαίσιο με ανθεκτικά υλικά οροφής με μεμβράνη ή πολυανθρακικό, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια απόδοση σε διάφορα κλίματα.
Εξοπλισμένη με ένα μηχανοκίνητο ή χειροκίνητο σύστημα ανάσυρσης, η οροφή μπορεί εύκολα να ανοιχτεί ή να κλείσει ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες, επιτρέποντας τη συνεχή λειτουργία κατά τη διάρκεια της βροχής, του ισχυρού ηλιακού φωτός ή του ανέμου.
Η λύση αυτή είναι ιδανική για εμπορικές λέσχες padel, αθλητικά συγκροτήματα, θέρετρα και εκπαιδευτικά κέντρα με στόχο την ενίσχυση της εμπειρίας των παικτών και την αύξηση της απόδοσης των επενδύσεων (ROI).
Παρέχουμε πλήρη προσαρμογή και λύσεις έργων turnkey, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της κατασκευής, της καθοδήγησης της εγκατάστασης και της υπηρεσίας μετά την πώληση.
- Συλλόγους Πάντελ & Εμπορικά Δικαστήρια
- Αθλητικά συγκροτήματα & Πολυαθλητικές εγκαταστάσεις
- Ξενοδοχεία και θέρετρα
- Σχολεία & Πανεπιστήμια
- Κοινωνικά Αθλητικά Κέντρα
- Εσωτερικά-εξωτερικά μετατρέψιμα δικαστήρια
- Τοποθεσία τουρνουά και εκδήλωσης

| Ονομασία του προϊόντος | Συστήματα ανασυρόμενων οροφών για το padel court |
|---|---|
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Πιστοποιητικό | Σύμφωνα με το αίτημά σας, CE, NSCC, ISO9001, ISO14001, OHSAS |
| Μέγεθος πεδίου | 20m x 10m ή προσαρμόστε |
| Επενεργοποιημένο γυαλί | Υψηλής ποιότητας θραυσμένο γυαλί, πάχος 12 mm |
| Διάτρηση από χάλυβα | 1*2 δίχτυ, σύρμα DIA: 4,0mm, μέγεθος τρύπας 45*45mm |
| Συναρμολογητής | Αλουμίνιο χύτευσης υψηλής πίεσης, υψηλή αντοχή, μακρά διάρκεια ζωής, όμορφη εμφάνιση |
| Γύρισμα | Δίκτυο: Δίκτυο από χάλυβα με επικάλυψη PE |
| Προαιρετικό | Τεχνητό γρασίδι, φώτα, ψηλά δίχτυα, πόλεις επιτραπέζιου τένις, ρακέτες επιτραπέζιου τένις |
| OEM ή ODM | Ναι, όλες οι λεπτομέρειες και το σχέδιο μπορούν να προσαρμοστούν. |
- ✔ Διαθέσιμες μηχανικές και χειροκίνητες επιλογές
- ✔ Προσαρμοσμένο σχέδιο για διαφορετικά μεγέθη δικαστηρίων
- ✔ Λύση σε όλα για το padel court & roofing
- ✔ Παγκόσμια καθοδήγηση εγκατάστασης
- ✔ Γρήγορη παραγωγή για παραγγελίες έργων
- ✔ Προσαρμογή OEM & ODM διαθέσιμη
- ✔ Έμπειρος κατασκευαστής αθλητικών εγκαταστάσεων






Εμείς έχουμε:
Το εργοστάσιο μας είναι το δεύτερο που πέρασε το πιστοποιητικό FIBA στην Κίνα.

Η συμμετοχή της LDK σε διεθνείς εκθέσεις είναι η πύλη για τον κόσμο της φυσικής κατάστασης, του ελεύθερου χρόνου και της υγείας,διασφάλιση της συγχρονισμού της βιομηχανίας με την ανάπτυξη της βιομηχανίας και προώθηση της ανταλλαγής εμπειριών με τους προμηθευτές αθλητικών προϊόντων σε όλο τον κόσμο.


Για όλους τους πελάτες OEM και ODM, προσφέρουμε δωρεάν υπηρεσία σχεδιασμού αν χρειαστεί.
Απάντηση εντός 24 ωρών, εγγύηση 12 μηνών, και χρόνος εξυπηρέτησης έως και 10 χρόνια.
Συνήθως είναι 7-10 ημέρες για δείγματα, 20-30 ημέρες για μαζική παραγωγή και αυτό ποικίλλει με την εποχή.
Ναι, από τη θάλασσα, από τον αέρα ή από την έκφραση, έχουμε επαγγελματικές πωλήσεις και αποστολή ομάδα για να προσφέρουν την καλύτερη και ταχεία υπηρεσία.
Ναι, είναι δωρεάν αν η ποσότητα παραγγελίας είναι μέχρι το MOQ.
Όρος τιμής: FOB, CIF, EXW. Όρος πληρωμής: 30% προκαταβολή, υπόλοιπο με T/T πριν από την αποστολή.
Η συσκευασία LDK Safe Neutral έχει 4 στρώσεις, 2 στρώσεις EPE, 2 στρώσεις σακιά υφαντικής, ή καρτούν και ξύλινο καρτούν για ειδικά προϊόντα.